Poziomy

Oferujemy zajęcia grupowe na różnych poziomach zaawansowania:

• A1 elementary –angielski początkujący dla osób, które wcześniej nie miały kontaktu z językiem

• A2 pre-intermediate –angielski średniozaawansowany stopnia niższego

• B1 intermediate –angielski średniozaawansowany

• B2 upper-intermediate- angielski średniozaawansowany stopnia wyższego

• FCE –kurs przygotowujący do egzaminu FCE

• CAE –kurs umożliwiający zdanie egzaminu CAE

• MATURA PODSTAWOWA –kurs przygotowujący do matury podstawowej z języka angielskiego

• MATURA ROZSZERZONA –kurs pomagający zdać maturę rozszerzoną z języka angielskiego

• EGZAMIN 8 KLASISTY –kurs pozwalający odpowiednio przygotować się do egzaminu z języka angielskiego po 8 klasie szkoły podstawowej

W przypadku zajęć indywidualnych i w parach oferujemy oprócz wyżej wymienionych poziomów zajęcia w zakresie Business English, a także wszystko inne na co macie ochotę, bo to Wy zarządzacie czasem tych zajęć.

Wszystkim uczestnikom kursów zarówno grupowym jak i indywidualnym zapewniamy udział w zajęciach konwersacyjnych 1x60min. tygodniowo w bardzo niskiej cenie. Zajęcia skoncentrowane są tylko i wyłącznie na mówieniu, stąd też grupy mogą być wymieszane pod względem poziomów. Stawiamy nacisk na komunikację:).

Jeśli wakacje to dla Was dobry czas dla naukę oferujemy intesywne kursy wakacyjne -pół klasycznego semestru w 4 tygodnie. Zajęcia w lipcu i sierpniu. Zapisy do 30.06.

Przy zapisie do 15.06  5% rabatu na kurs wakacyjny!!!

4 razy w tygodniu to jednak za często? W wakacje mamy też dostępne grupy 2 razy w tygodniu. Pół semestru w 2 miesiące? Da się zrobić:)

Szkoła Języka Angielskiego „Tongue”
Ul. Krowoderska 39/2
Telefon: 691 037 558, 606 906 734