Metody

„Tongue”  to szkoła stworzona dla tych, którzy przede wszystkim chcą przełamać swoją barierę związaną z mówieniem. Nie omijamy gramatyki, czytania, pisania czy też słuchania, ale to mówienie stanowi kwintesencję naszych kursów. Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, pasjonaci języka angielskiego, którzy kochają swoją pracę.

Podchodzimy do każdego ucznia indywidualnie. Rozumiemy tych, którzy pracują, uczą się, studiują, mają obowiązki domowe i mało czasu na naukę angielskiego.

Staramy się by czas spędzony w naszej szkole był jak najbardziej efektywny. Powtórki podczas każdej lekcji pomagają usystematyzować materiał (również ten dużo starszy niż ostatnie zajęcia).

Kursy w „Tongue” to przede wszystkim konwersacja, dialog. Nie ma potrzeby kupowania żadnego podręcznika, gdyż nie śledzimy z uporem jednej książki, a korzystamy z różnorodnych materiałów –wybieramy co ciekawsze teksty z różnych podręczników,  książek, artykuły z anglojęzycznych gazet, fragmenty programów telewizyjnych itp. Jednak głównie wierzymy, że każdy człowiek jest niepowtarzalny i każdy ma swoje ciekawe doświadczenia, którymi może się podzielić. U nas nie ma miejsca na dystans związany z relacją uczeń-nauczyciel, a małe grupy pozwalają na wytworzenie pozytywnej atmosfery, a nawet nawiązanie przyjaźni.

Kontakt z nami
Szkoła Języka Angielskiego „Tongue”
Ul. Krowoderska 39/2
31-141 Kraków
Telefon: 691 037 558, 606 906 734

Napisz do nas
Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Wiadomość:

Podaj sumę 9 + 5:

+ rozwiń / zwiń całość
Wyślij
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2013 @ tongue.pl
tworzenie stron i sklepów internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. + więcej X